CRFreeNet obstál v soutěži Byznys Rebel 2008

Soutěž Byznys Rebel 2008

V každé oblasti jsou ustálená pravidla, která se někteří snaží ve prospěch svých zákazníků či uživatelů měnit. Soutěž Byznys Rebel 2008 hledala takové subjekty, které nabízejí výrobky a služby za jiných, pro zákazníky příznivějších podmínek, než je na trhu běžné. Šanci získat ocenění měly například společnosti, které neúčtují matoucí příplatky a nelákají lidi na neúplné ceny, ale naopak dávají něco navíc, například neomezenou záruku nebo nesvazují zákazníky smlouvami. Účastnit se mohli například majitelé restaurací, které nabízejí řidičům k jídlu nealko nápoj zdarma, videopůjčovny půjčující neomezené množství DVD pouze za měsíční poplatek, či čistírny, které vyperou a vyžehlí košili k obleku zdarma.

CRFreeNet - BYZNYS REBEL Pardubického kraje 2008

V Pardubickém kraji soutěž vyhrál CRFreeNet, když zaujal porotu těmito srozumitelnými výhodami:

  1. Do sítě CR!FreeNet se může připojit zdarma každý a není povinován odběrem žádných placených služeb. Komunikace uvnitř sítě je zdarma.

  2. Pro připojení můžete použít vlastní připojovací zařízení.
  3. Pokud si koupíte od CR!FreeNet připojovací zařízení, žádná smlouva vám neurčuje, kolik dalších měsíců musíte být zákazníkem.

  4. Všichni uživatelé, kteří využívají u CR!FreeNet bránu do Internetu, mají přidělenu stejnou rychlost. Přenesená data rychlost neovlivňují.

  5. Připojení k Internetu je možné operativně zablokovat, třeba na dobu, kdy jste na dovolené. Poměr dní odpojení se pak odečítá z měsíčního poplatku.
  6. Každý připojený získává zdarma zabezpečený e-mail, osobní FTP účet a prostor pro web. Odběr placených služeb není podmínkou.
  7. Obecně prospěšné a jiné neziskové organizace mohou být připojeny k Internetu zdarma.
  8. CR!FreeNet podporuje telefonování přes Internet, a to i speciálním tarifem se symbolickým měsíčním poplatkem pro ty, kdo si Internet pořizují jen pro volání.

  9. Pokud se uživatelé zaregistrují u počítačového dodavatele CR!FreeNet, mohou u něj nakupovat za velkoobchodní ceny.

  10. Uživatelé jsou zváni na bezplatné kurzy zajímavých svobodných technologií.

Nezávislá porota vlastně ocenila, jak se nám daří naplňovat cíle, které zakotvují StanovySdruzeni. Asi vás nepřakvapí, že výsledek soutěže nás potěšil a je pro nás povzbuzením k dalšímu rebelantství proti nevýhodným podmínkám komerčních poskytovatelů připojení k Internetu.

Citace

Naše tisková zpráva

Hospodářské noviny

Štígro.net

Rádio pohoda

Chrudim.cz

Chrudimka.cz

Ekonom

Mladá Fronta - z webu již staženo

Certifikát

Certifikát o umístění: byznys-rebel-crfreenet.pdf

crfreenet: ByznysRebel2008 (last edited 2009-05-24 18:21:47 by localhost)

[CRFreeNet] [Galerie] [CZFree.Net] [zen#blog]